ROOT

Children

Genel (0)

Genel Konular İçerir

Sanal Pos (1)

Sanal Pos İle İlgili Yazılar Yer Almaktadır.

XML Entegrasyonu (1)

XML Entegrasyonu

Opencart 2.0 Kargo Takip Modülü

Yazar: text_none_author Published In: ROOT Hit: 3630 Yorum: 0

Opencart 2.0 Kargo Takip Modülü

Desteklediği kargo firmaları aşağıdadır.

Farklı bir kargo firması ile çalışıyorsanız sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçerseniz talep ettiğiniz kargo firmasınıda ekleriz.

Opencart 2.0 Tüm Bankalar Sanal Pos Yazılımı

Yazar: text_none_author Published In: ROOT Hit: 3877 Yorum: 0

Merhabalar.
Opencart 2.0 Tüm Bankalar İçin Sanal Pos Yazılımına başlamış bulunmaktayız. İlk sürümü Ocak ayı içerisinde çıkarmayı planlıyoruz. Modülümüzün ilk sürümü taksitli ve taksitsiz satış şeklinde olması planlanmıştır.  Banka bilgileri admin panelden girilecek şekilde olacaktır. Ayrıca taksit tabıda yapılacaktır. Modülümüz vqmod lu olacaktır. Böylece opencartın orjinal dosyalarına dokunulmayacaktır. Fiyat konusunda henüz net bir karara varmadık. Ancak Aktif satışda bulunan modüllerimiz gibi uygun fiyatlar sunmayı planlıyoruz. Ayrıca sitemizden daha önce 1.5.x sürümleri için sipariş vermiş olan müşterilerimize almış olduklarını modülün 2.0.x'a uygun olanını indirimli olarak vermeyi planlıyoruz.

Türk Pos Opencart 2.X Sanalpos Modülü

Yazar: text_none_author Published In: ROOT Hit: 4843 Yorum: 0

Merhabalar.

Yeni faaliyete başlayan ancak oldukça düşük komisyon oranlarıyla hizmet hayatına başlayan TürkPos'un sanalpos yazılımı yazım işlemleri başlamış olup 01/12/2015 tarihi itibariyle satışlarına başlanacaktır.