Türk Pos Opencart 2.X Sanalpos Modülü

Türk Pos Opencart 2.X Sanalpos Modülü

Yazar: text_none_author Published In: ROOT Oluşum Tarihi: 2015-11-15 Hit: 5013 Yorum: 0

Merhabalar.

Yeni faaliyete başlayan ancak oldukça düşük komisyon oranlarıyla hizmet hayatına başlayan TürkPos'un sanalpos yazılımı yazım işlemleri başlamış olup 01/12/2015 tarihi itibariyle satışlarına başlanacaktır.

Sektörde şuan için en uygun komisyon oranları ve yıllık/aylık kullanım ücreti olmayacak şekilde faaliyetlerine başlamışlardır.

Türkpos ile firmamız arasında özel çözüm ortağı anlaşması sağlanmış olup bizim referansımız ile başvuru yapıldığında onay kontrol işlemleri daha hızlı yapılacaktır. Ayrıca işlem hacmi 20.000 TL üzerinde olan firmalar içinde yapılabilecek özel komisyon oranları haricinde firmamızın referansı ile başvuru yapanlarda cirolarına bakılarak daha sonraki aylarda özel komisyon oranları uygulanabilecektir.

Modül detaylarından kısaca bahsetmek istersek;

Modülümüzde bin db uygulaması olacaktır. Yani Kredi karının ilk 6 hanesine göre banka otomatik olarak seçilecek ve ilgili bankanın taksit seçenekleri listelenecektir. Yani müşteriye banka seçimi yaptırılmadan direk modül tarafından ilgili banka seçilecektir. Bu hizmet Türk Pos ile firmamız arasındaki görüşmeler neticesinde firmamız tarafından Türk Pos'dan talep edilmiş ve web servise ekletilmesi sağlanmıştır. Ve bu hizmet için ek bir ücret ödemeyeceksiniz. Normal şartlarda bu hizmeti firmalar ücretli vermektedir. Bu bin db listesinin güncellenmesi sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.

Modülümüzde bankaların artı taksit uygulaması kampanyası varsa direk müşteriye müşteriye sipariş esnasında taksit seçiminde listelenecektir.

Modülümüzde Kategori bazlı taksit sınırlaması uygulaması olacaktır. Yani sepette cep telefonunu varsa o siparişe maksimum tek çekim uygulayabileceksiniz. Yine sitenizde altın satışı yapıyorsanız ve sepette altın varsa maksimum 4 taksit uygulayabileceksiniz. Hem altın hem cep telefonu varsa sepette sadece tek çekime izin verebileceksiniz. Bu ayarı siz Taksit Sınırlama alanında yapabileceksiniz ve herhangi bir limit olmayacaktır.

Türk Pos da iki tip taksit uygulaması var. Birisi sizin firma olarak taksit oranınız diğeri ise Türk Posun size uyguladığı komisyon oranı. Bu size şöyle bir avantaj sağlayacak. Örneğin Türk Pos size 6 taksite % 6.45 komisyon uyguluyor. Ama siz bunu müşterinize % 3 olarak uygulayabileceksiniz. Modülümüzde komisyon oranları esnek olacak. Hem Türk Posun size uyguladığı komisyon oranları hemde sizin müşteriye uyguladığınız komisyon oranları şeklinde.

Modülümüzün ek bir özelliği ise ürün sayfasında taksit tabı bulunmasıdır. Bu sayede müşterileriniz hangi banka kartına kaç taksit olduğunu görebilecek ve ayrıca artı taksit avantajlarını da sipariş vermeden görebilecektir.

Yapılan bütün çekim denemelerindeki bankalardan gelen cevaplar veritabanına kaydedilecek sahte çekim denemelerinin önüne geçilmesine yardımcı olacak veriler tutulacaktır.

Modülümüzdeki tüm ayalamalar admin sayfasından yapılabilecektir. 

Bizden modül satın alan müşterimizin Türk Pos'a başvuru yaptıktan sonraki tüm süreçlerinde ücretsiz hizmet verilecektir. Tüm kurulumlar Türk Pos'a yaptırılması gereken tüm tanımlamalar tarafımızdan yaptırılacaktır. Sizin yapmanız gereken sadece resmi başvuruları yapmak olacaktır. Tüm testler tarafımızdan yapılacaktır. Herhangi bir kurulum ücreti vs ek ücret tahsil edilmeyecektir. Sadece tek seferlik modül ücreti alınacaktır.

Bizden sipariş verecek olan müşterilerimiz Türk Pos'a Başvuru sonrasında kendilerine verilen Başvuru Numarasını bize iletmeleri durumunda işlemleri hızlandırılacaktır.

Türk Pos Başvuru adresi: [url=https://turkpos.com.tr/]https://turkpos.com.tr/[/url]

Modülle ilgili gelişmeleri buradan ve [url=http://www.opencartsite.com/?route=pavblog/blogs]http://www.opencartsite.com/?route=pavblog/blogs[/url] sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Sorularınız ve ek taleplerinizi buradan yazabilirsiniz.